Tel. stacjonarny

14 634 52 47

Tel. kom.

502 270 010

E-mail

sekretariat@osrodekrewalidacji.pl

Spotkanie Wigilijne

18 grudnia w naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie wigilijne, które wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój pełen radości, wzruszeń i wspólnego kolędowania.

Podczas uroczystości podopieczni zaprezentowali przedstawienie pt. „Opowieść wigilijna”. Występ został przygotowany z ogromnym zaangażowaniem i dostarczył wszystkim wielu emocji. Młodzi artyści pięknie wcielili się w swoje role, przypominając o najważniejszych wartościach związanych ze świętami Bożego Narodzenia – dobroci, życzliwości i wzajemnej pomocy.

Wspólne spotkanie było okazją do integracji, składania świątecznych życzeń oraz spędzenia czasu w ciepłej i rodzinnej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie przeżyte chwile. Życzymy spokojnych, radosnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia